Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

Karton Köşebent, Çentikli Köşebent, Kilitli Köşebent, Plastik Köşebent Çeşitleri

Karton Köşebent üretiminde öncü olan firmamız aylık 1200,000 metre ile her türlü karton köşebend ihtiyacınızı karşılayabilecek kapasite’de üretim tesisine sahiptir.

Rekepak, uzun yıllardan bu yana müşterilerine +15 yılı aşkın bir süredir. Karton Köşebent, Çentikli Köşebent, Kilitli Köşebent, İmalatı / Üretimi, Ambalaj ve paketleme malzemeleri/sistemleri konusunda kaliteli, yenilikçi, farklı ve geniş ürün seçenekleri ile profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Firmamız 15 yılı aşkın tecrübe ile her zaman en son ve en modern yeniliklere imza atmış bireysel ve profesyonel talepler karşısında kendisini her zaman geliştirerek ve kapasitesini artırarak üretim + ithalat / ihracat + toptan satış ile her zaman lider ve öncü olmuştur.

Karton Köşebent Üretici firma www.rekepak.com 

Hakkımızda
Hakkımızda

Tanıtım Videosu

Karton Köşebent - Çentikli Köşebent- Kilitli Köşebent İmalat+Üretim

Ürünlerimiz

Karton Köşebent imalatı İstenilen ölçü ve ebatlarda. En kaliteli, en uygun fiyatlara Karton Köşe Koruyucu çeşitleri. En kısa termin süresi ile hızlı teslimat.
İNCELE
Çentikli Köşebent, yuvarlak (oval ) veya düz olmayan paketlemede yüzeyleri koruma ve mukavemet artırma amaçlı ambalaj çemberinin ürüne zarar vermemesi veya keskin uçlu ürünlerin ambalaj çemberine zarar vermemesi ( ambalaj çemberini kopartmaması için ) kullanılır.
İNCELE
Kilitli Köşe Kenar koruyucu masa, dolap, mobilya veya korunması gereken kenarları koruma amaçlı üretilmiştir. Kilitli köşe kenar koruması en kaliteli en uygun fiyatlar Rekepak.com, da.
İNCELE
Plastik Oluklu Boy Köşebent / Plastik Köşe Koruyucu, firmanız Logolu baskılı baskısız, istediğiniz boy ve uzunlukta, en kaliteli, en uygun fiyatlar.
İNCELE
Plastik Sarı Köşebent çeşitleri modelleri toptan fiyatı en uygun fiyatlar ile, Plastik Sarı Köşe Koruyucu çeşitleri ve modelleri. Köşebent üreticileri ve toptan satanlar.
İNCELE
Plastik Siyah Köşebent çeşitleri modelleri toptan fiyatı en uygun fiyatlar ile rekepak’da. Plastik Siyah Köşe Koruyucu çeşitleri ve modelleri. Köşebent üreticileri ve toptan satanlar.
İNCELE
PVC Plastik yaprak köşebent / köşe koruyucu narenciye paletleri ve diğer paletleri koruma amaçlı köşebent çeşidi’dir. Yaprak düz köşebent-kenar koruyucu üretim + imalat + fabrikadan en uygun fiyatlar.
İNCELE