Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
Karton Köşebent Kalınlığa Göre Boyut Ve Ölçüleri
Karton Köşebent Kalınlığa Göre Boyut Ve Ölçüleri

Değişik boyut ve ölçülere bağlı olarak pek çok sektör için karton köşebent modelleri kullanılır. Hangi ürün ve ambalajın boyutuna uygun ise ona göre üretim gerçekleşir. Bu üretim kaliteli malzeme yapısı altında ve farklı özellikleri ile ele alınır. Böylece köşe ve kenarlarını dayanıklılığını sağlamak ve korumak amaçlı tasarımlar müşterilere sunulur.

Bu tasarımları her kalınlığa göre boyut ve ölçüye uygun olarak ele alan Rekepak, kurumsal hizmet anlayışıyla destek vermektedir. Örneğin Bunlar içerisinde 3mm karton köşebent tasarıma uygun olarak elden geçer ve köşe ile kenarları için değerlendirilir.

Kalınlığa Uygun Karton Köşebentler

Farklı kalınlara uygun tasarım altında karton köşebent imalatı sağlanır. Bu kalınlıklar genel olarak 2 milimetre ile 3 milimetre değişkenlik gösterir. Tabii bu durum kullanılacak olan ürün ya da ambalaja bağlı şekilde değişkenlik yaratmaktadır. Çünkü bu noktada kullanılacak ürünün nasıl bir boyuta sahip olduğu, ne kadarlık bir korumaya ihtiyaç olduğuna yönelik ele alınır. Böylece 2 mm, 3 mm, 4 ve 5 mm ile birlikte 10 mm’ye kadar tasarımlar ele alınır. Bu sayede farklı kalınlıklar, en ve boy ile birlikte özelliklere dahil olarak ürünler kullanılır.

Her İhtiyaca Uygun Fiyatlı Karton Köşebent

Değişik kalınlıklarda sahip olarak üretimi sağlanan karton köşebentler aynı zamanda uygun fiyatlar doğrusunda sunulmaktadır. Firma bünyesinde ele alınan ölçümleri bakar karton köşebent fiyatları üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. Kalınlık ile beraber ölçü ve boyut bakımından farklı tasarımları değerlendirmeniz mümkün.