Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
Paletler İçin Köşebent / Köşe Koruyucu Çeşitleri / Rekepak - İstanbul
Paletler İçin Köşebent / Köşe Koruyucu Çeşitleri / Rekepak - İstanbul

Paletler İçin Köşebent

Paletler için köşebent veya köşe koruyucu ürünlerin paletlerin dağılmaması ve zarar görmemesi için ürün dizilmiş paletlerin dört köşesi ve üst dört yanına sağlamlaştırmak ve bir arada tutmak için kullanılan L şeklinde 20x20x2 mm -30x30x3mm -40x40x4mm-50x50x5mm 100x100x10 mmden 120x120x12mm e kadar 50mm 6000 mm e veya sonsun mm e kadar üretililebilen bir üründür.

Paletler için köşebent çeşitleri , karton, kağıt, kraft, plastik, möblen ve PVC hammaddelerinden olmak üzere farklı farklı kalite ve sağlamlıkta köşebent çeşitleri bulunmaktadır.

Köşe Koruyucu Çeşitleri

Paletler için köşe koruyucu, palete dizilmiş ürünlerin çemberleme yardımı ile bağlanması sırasında hem ürünlerin yıkılmaması ve dağılmaması hem’de bağlama yapılan polyester çember veya plastik yada çelik çemberin ürüne zarar vermemesi amaçlanarak kullanılmaktadır.

Paletler için kullanılan köşebentler çok farklı sektörlere hitap etmektedir. Bunların bazılar Narenciye, seramik, mermer, meyve sebze depoları, otomotiv, tekstil, parke taşı, demir çelik ürünleri, yedek parça vb. sektörlerde kullanılmaktadır,

Köşebent Çeşitlerimiz

Paletler için köşebent ülkemizde farklı farklı adlandırılmaktadır. Karton Köşebent, karton palet köşebendi, palet köşe koruyucu, Karton koli köşe koruyucu, karton palet köşebendi, plastik köşebent , plastik köşe koruyucu , PVC köşebent, Pvc köşe koruyucu, plastik oluklu köşebent, boy köşebent, karton boy köşebent, seramik paletleri için köşebent, narenciye paletleri için köşebent, limon paletleri için köşebent, kiremit ,tuğla paletleri için köşebent ,  vb. gibi daha bir çok kelime ile adlandırılmaktadır.

Diğer Ürün Çeşitlerimizi Görmek İçin

Karton Köşebent