Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
Köşebent Çeşitleri
Köşebent Çeşitleri

Karton köşebent bir tür ambalaj çözümüdür. Paletlerin kenarlarının hasar görmesini önlemek, nakliye sırasında sabit kalmasını sağlamak amacıyla tasarlanmış koruyucu köşelerdir. Karton köşebent kullanımının ana amacı ürünün korunmasını, güvenli ve sağlam şekilde taşınmasını sağlamaktır. Üretimcilerin, toptancıların ürünleri sabit şekilde tutmak için kullandığı karton köşebentler kullanım yerine, ürünün özelliklerine göre çeşitli şekillerde olabilmektedir.

Rekebak, karton köşebent üreten eski ve kurumsal bir firmadır. Toptan karton köşebent üretiminde piyasanın öncüleri arasında olan Rekebak 15 yıllık deneyim ve profesyonelliğini ürünlerinin kalitesine, nitelikli hizmete ve güler yüzlü müşteri ilişkilerine yansıtmaktadır. Ambalaj, paketleme malzemelerindeki ürün çeşitliliği, kaliteli hizmet anlayışı ile iş ahlakından ödün vermeden çalışmaya devam etmektedir.

Rekepak Ürün Çeşitleri Nelerdir?

 Karton köşebentler

 Çentikli köşebentler

 Kilitli karton köşebentler

 Plastik oluklu boy köşebentler

 Plastik yaprak köşebentler

 Köşe koruyucular

Rekepak Üretim Tesisi

Her sektördeki üretim firmalarının ihtiyacına uygun köşebent modelleri üreten Rekepak, ihtiyaca uygun ebatlarda, genişlik ve uzunlukta üretebilecek, yeterli kapasitede üretim tesisine sahiptir. Teknoloji ile gelen innovasyonel yeniliklere açık, teknolojinin olanaklarını üretimin her aşamasında kullanan modern üretim tesisi ile müşterilerinin her türlü talepleri karşılamaya hazırdır. İstanbul Habibler’ deki üretim tesisini ziyaret ederek üretimi yakından izleyebilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Köşebent Fiyatları

Karton köşebent fiyatları hem piyasanın en uygun hem de en kaliteli olması için çalışan Rekepak’ ta her ürün için farklı ücretlendirme yapılmıştır. Kağıt köşebent fiyatları ve diğer ürünler için www.rekepak.com adresinde yer alan iletişim bilgileriyle bağlantı kurup, ayrıntılı bilgi alınabilir.