Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
Federli Lambiri Köşebent - Köşe Koruyucu
Federli Lambiri Köşebent - Köşe Koruyucu

Federli Lambiri Köşebent / Köşe Koruyucu

Federli Lambiri Köşebent / Köşe Koruyucu Kenar Koruyucular Aslında plastik oluklu köşebent çeşididir. Narenciye ve meyve paletlerini yan dört köşesine paletlerin devrilmemesi için plastik çember yardımı ile dikilen kenar köşe çıtalarıdır.

Lambiri Köşebentler veya Köşe koruyucular sert plastik PVC den üretilmektedir. Tamamen hurda malzemelerden üretilen köşe koruyucu çeşitleri hem ülke ekonomisine hem doğaya faydalı  %100 geri dönüştürülebilen bir hurda PVC çeşitidir.

Köşe Koruyucu İmalatı

5mm kalınlıkta olmasına rağmen federleri sayesinde hem daha yüksek mukavemet hem daha az Pvc hammade gitmesine faydalıdır.

PVC federli Lambiri veya Plastik oluklu boy köşe koruyucuları kimler üretir. imalatı nerede nasıl yapılmaktadır, sorusuna cevap bulabileceğiniz sitemizde istanbulda rekepak köşebent bu konuda türkiyede ve dünyada üretim imalat aşamasında başı çekmektedir.

Karton Köşebent Üretimi

Rekepak köşebent / Köşe koruyucu firması üretmiş olduğu tüm karton, plastik, pvc, köşe koruyucu çeşitlerini tamamen geri dönüşüm hammeddelerden üretmekedir. daha detaylı bilgi ve siparişleriniz için bizimle 0536 662 6063 telefondan iletişime geçebilirsiniz

Diğer Ürün Çeşitlerimizi Görmek İçin

Karton Köşebent